بيمه کارآفرين

بيمه کارآفرين در پرتال بيمه

 

 

فرمها و پيشنهادات بيمه اي


فرم تغييرات بيمه عمرو سرمايه گذاري انفرادي و مشترك

 

فرم درخواست وام از محل بيمه عمروسرمايه گذاري

 

خدمات الكترونيك بيمه عمروسرمايه گذاري

شركت بيمه كارآفرين

پرداخت اينترنتي حق بيمه

 

شركت بيمه كارآفرين يكي از نخستين شركت هاي بيمه خصوصي است كه پس از انقلاب در چارچوب قانون تأسيس مؤسسات بيمه غير دولتي و قانون تجارت در تاريخ 27/12/1381 به شماره 200845 به ثبت رسيده و با اخذ مجوز از بيمه مركزي ايران فعاليت خود را در سطح كشور آغاز نموده است .

  فلسفه تاسيس:

 گروهي از كارآفرينان فرهيخته و صاحب نام صنعت بيمه و بانك با شركت گروهي از كارآفرينان مهندسي صنايع ساختمان و معماران اقتصادي كشور دست به دست يكديگر داده با هدف تغيير ريشه اي ساختار سنتي در حال سكون صنعت بيمه و استقرار توسعه پايدار و خلاق در اين صنعت با استفاده از منطق تحول و روشهاي نوين با به كارگيري ابزارهاي فني مديريتي وسيستماتيك قابل بهره برداري از ساختار متحول بازار بين المللي بيمه ، بيمه كارآفرين را بنا نهادند.

  

اهداف شركت:

 1-حاكميت شركتي

2-مشتري محوري و تكريم ارباب رجوع

3-بيمه گري با بكارگيري ابزارهاي حرفه اي

4-خلاقيت و ابداع طرح هاي نو مطابق با نياز هاي يك جامعه پيشرفته

5- آموزش مداوم كاركنان در كليه سطوح

  توان مالي شركت :

 سرمايه شركت بالغ بر 400ميلياردريال و ذخاير فني آن در پايان سال 1389 بالغ بر 1138 ميليارد ريال بوده است. سهامداران شركت،بانك كارآفرين،گروههاي ساختماني، صنعتي و خدماتي و تعدادي از برجسته ترين كارشناسان صنعت بيمه مي باشند كه 65 درصد از سهام متعلق به اين گروهها و 35 درصد از طريق پذيره نويسي عام تامين شده است .

دارائيهاي شركت درپايان سال 1389 بالغ بر 3261 ميليارد ريال بوده است.

 موضوع فعاليت شركت :

 *انجام عمليات بيمه اي مستقيم در انواع بيمه هاي زندگي و غير زندگي .

*سرمايه گذاري از محل سرمايه و ذخاير و اندوخته هاي فني و قانوني در چارچوب ضوابط مصوب شوراي عالي بيمه .

*قبول ريسك بصورت اتكائي از شركتهاي بيمه داخلي

توان فني و تخصصي:

 اين شركت با بهره گيري از مديران و  كارشناسان كارآمد و متخصص و مجرب كه بين 20 تا 40 سال پيشينه فعاليت در سطوح بالاي مديريتي در صنعت بيمه كشور داشته و در برنامه ريزيهاي كلان اين صنعت مشاركت داشته اند ، آمادگي دارد كاملترين پوششهاي بيمه اي و مناسب ترين شرايط و مطلوب ترين خدمات را در كليه رشته هاي بيمه از جمله بيمه هاي باربري ( صادراتي ، وارداتي ، داخلي ) آتش سوزي ( صنعتي ، تجاري ، خدماتي و مسكوني ) اتومبيل ( بدنه ، شخص ثالث و سرنشين ) اشخاص ( عمر گروهي ،  عمر و سرمايه گذاري ، حوادث و درمان ) ، مهندسي ، مسئوليت ، اعتباري و بيمه هاي نفت و انرژي ارائه نمايد.

شركت بيمه كارآفرين نخستين شركت بيمه بخش خصوصي است كه توانسته است پوششهاي اتكايي خود را از معتبرترين بيمه گران جهان اخذ نمايد و با تحصيل پوشش هاي اتكايي قادر است انواع ريسك هاي صنعتي و غير صنعتي را با هر ميزان سرمايه تحت پوشش قرار دهد.

  پرسنل و كارشناسان:

 با علم به اين واقعيت كه رسالت خطير حساس و پر مسئوليتي را به عهده گرفته ايم از ابتدا سعي نموديم در زمينه استخدام كاركنان ،بهترين هاي موجود را در سطوح كارشناسي و كارشناسي ارشد مرتبط با اين حرفه دعوت نماييم ،تحت آموزش قرار دهيم و بعد در كنار نخبگان صنعت كه سرمايه معنوي اين شركت مي باشند به كار گماريم.اينك به تدريج هدف ما به بار نشسته است .

در حال حاضر تعداد كاركنان به 483 نفر رسيده كه از اين تعداد 176 نفر در تهران و بقيه در شعب و واحدهاي صدور شركت در سراسر كشور در خدمت مشتريان گرامي ميباشند.  

  شعب فعال :

 بيمه كارآفرين علاوه بر واحدهاي ستادي و شعبه مركزي تهران در 34 مركز استان و شهرستان داراي شعبه مي باشد :

شعب شركت در مراكز استانهاي اصفهان - آذربايجان شرقي - آذربايجان غربي - فارس - مازندران - اردبيل - چهار محال و بختياري - همدان - خراسان رضوي - قزوين - يزد - كرمان - هرمزگان - خوزستان - سمنان - مركزي - خراسان شمالي- كرمانشاه - كردستان -  البرز- قم - بوشهر- گرگان- زنجان - لرستان - گيلان - ايلام و شهرستانهاي كاشان - شهرضا - خوي - مهاباد - ساوه - مراغه و ابهر فعاليت دارند .

 


نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
نام:
ایمیل:
نظر:
 

طراحی و تولید توسط Radisan.com