بيمه پاسارگاد

 

شرکت بيمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بيمه اي در استانداردهاي جهاني، کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملي و فعاليت در زمينه بيمه هاي زندگي و غيرزندگي ( به طور مستقيم و قبولي اتکائي ) توسط گروه مـالي پاسـارگاد تأسيس شد. شرکــت در تـاريخ 18/11/85 و تحــت شماره 290070 با سرمايه 450 ميليارد ريال که 50 درصد آن پرداخت شده بود ، در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غيرتجاري تهران به ثبت رسيد . و پس از طي تشريفات لازم در  تاريخ 29/11/85 پروانه فعاليت خـود را در کليـه رشتــه هاي بيمه اي به شماره 34605 از بيمه مرکـزي جمهوري اسلامي ايران دريافت نمود و در تـاريخ 1/12/85 با صـدور نخسـتين بيمه نامه ، فعاليت رسمي خود را آغاز کرد .

همچنين در تاريخ 5/8/86 مجوز قبولي اتکايي از مؤسسات بيمه داخلي را طي شماره 25598 از بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران دريافت و با صدور اولين گواهي قبولي در تاريخ 18/9/86، فعاليت خود را در اين بخش نيز آغاز نمود. صاحبان سهام شرکت بيمه پاسارگاد در مجمع عمومي فوق العاده در سال 1389 با اکثريت آرا ،سرمايه شرکت را به مبلغ 630 ميليارد ريال طي دو مرحله افزايش دادند.

انتخاب بيمه پاسارگاد به عنوان شرکت بيمه برتر به تشخيص بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران در اسفند ماه 1387 ، نشان از وجود عوامل موثر و قابل اطمينان در رشد ، توسعه و بالندگي مستمر شرکت دارد .

شبکه گسترده فروش شرکت با بهره گيري از کارشناسان و متخصصين کارآزموده صنعت بيمه در سراسر کشور در قالب 40 شعبه و 1200 نمايندگي فعال ، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بيمه  هاي اموال ، اشخاص ، مسئوليت و مهندسي به شما هموطن گرامي مي باشند .

 


 


نظرات بینندگان
رها   |   ١٣٩٤/٠٤/١٧ - ١٧:٢٢   پسندیدم ١٥   ٠ نپسندیدم   پاسخ به این نظر
 عالي
رها   |   ١٣٩٤/٠٤/١٧ - ١٧:٢٣   پسندیدم ١٠   ٥ نپسندیدم   پاسخ به این نظر
 من خيلي تحقيق کردم احساس ميکنم اين بيمه براي آينده ي من عاليه رها 23 ساله
بهنام صادقی   |   ١٣٩٥/٠١/٢٦ - ٢٣:٥٢   پسندیدم ٦   ١ نپسندیدم   پاسخ به این نظر
 بهترين بيمه است
طیبه   |   ١٣٩٥/٠٦/٢٩ - ٠١:٥٤   پسندیدم ٥   ٠ نپسندیدم   پاسخ به این نظر
 بينظيره،حرف نداره
نبی اله ندری   |   ١٣٩٨/٠٤/٢٨ - ١٩:٢٠   پسندیدم ٠   ٠ نپسندیدم   پاسخ به این نظر
 من پرونده تحويل دادم کامل جهت پرداخت ديعه خبري نشد چکار کنم
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
نام:
ایمیل:
نظر:
 

طراحی و تولید توسط Radisan.com